Rodzina

Dom seniora Warszawa Milanówek

Posted by admin

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet element tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa kadra wspomoże przejść przez ten zawiły etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do dyspozycji seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością ustawienia własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto?

Miejsce to do głębi pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie cudowni, asertywni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, kompetentnego oprzyrządowania medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej witalności oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez specjalistów, a przełożony kuchni dba, aby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką zapewniamy też różnorodne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, aby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być ograniczeń. Dom znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ślicznym parkiem z dojściem do ławeczek, na których wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Rozległa powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu i otwartości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów oraz punktów usługowych.

Więcej na www.rezydencja-milanowek.pl

Related Post