Uroda

Przygotowujesz formę na lato? Zobacz, w jaki sposób!

Posted by admin

Posiadanie szczupłej sylwetki to mrzonka dużej grupy osób, jednakże nie każdy może sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Od czasu do czasu nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach można skorzystać z liposukcji. W standardowej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a również daje niesłychanie fantastyczne rezultaty.

Czym wyróżnia się liposukcja kawitacyjna?
Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, ponieważ żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, albowiem tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu ludzkiego w względnie naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o dużo prędzej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Dużą zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku szablonowej liposukcji można wykonać zabieg miejscowo. Oznacza to, że jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki lub ewentualnie nogi. Sam zabieg jest niezwykle bezpieczny, a rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, gdyż zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od wymogów można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

Jakim sposobem spowodować, aby ciało wyglądało lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji należałoby też dbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to świetny sposób, ażeby podkreślić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na znacznie bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze oraz bardziej wysportowane. Jeśli będzie problem ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, które wolno przeprowadzić o każdej porze roku.
Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe czy też trening z elektrostymulacją. Proponujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a szczegóły wolno odnaleźć na naszej oficjalnej domenie.

Related Post