Motoryzacja

Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

Posted by admin

 Oferujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową oraz pewną jazdę i współczesne oraz niezawodne modele samochodów. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej idealnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych klientów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz akcesoryjne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających kontrahentów. Wobec tego również przygotowaliśmy gigantyczną propozycję w interesujących cenach. Detale znajdują się na witrynie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, przystosowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym oraz zadbanym samochodem.

Cena wypożyczenia wozu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych klientów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezmiernie przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo świetnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów interesującą i kompleksową propozycję wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy gigantyczne doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja klientów. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

Dzięki nam nasi konsumenci mogą dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie pozyskać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową lub wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą ofertą i skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Related Post